معرفی ارزهای دیجیتال (مثل بیت کوین)

به دلیل گسترش سریع ارزهای دیجیتال و اهمیتی که دارند به معرفی این روش کسب درامد می پردازیم.

بر اساس تعریف سایت ویکی پدیا، ارزهای دیجیتالی یا رمزنگاری شده یک پول صد در صد مجازی است. برخلاف تقریباً تمامی پول‌های دیگر در جهان، هیچ حکومتی روی این پول نظارت و کنترل ندارد. ارزهای دیجیتالی‌که مالک آن هستید، در کامپیوتر شما ذخیره می‌شوند. می‌توانید این ارزهای دیجیتالی را بفروشید و یورو یا ریال دریافت کنید. پول کامپیوتری یا پول دیجیتال یا پول اینترنتی نام‌هایی هستند که به این پول مجازی گفته می‌شود.

یکی از بزرگترین علاقه‌مندی‌های رایانه بازها و خوره‌های دنیای دیجیتال است. عده‌ای دیگر هم آن را ابزاری برای مبارزه بر ضد نظام سرمایه داری جهانی و بانک‌های بزرگ می‌دانند. شرکت‌ها و افرادی که کارهای تجاری و بازرگانی انجام می‌دهند، اغلب به دنبال راه حل‌هایی برای دریافت پول و سود بیشتر هستند، مشتریان هم در مقابل، خدمات مناسب و شیوه‌های پرداختی معقول و مطمئنی را طلب می‌کنند. شاید ایده‌های مختلفی برای جابجا کردن پول و اعتبار به صورت اینترنتی به ذهن شما هم رسیده باشد. بانکداری الکترونیکی و استفاده از روش‌های سنتی تر هم مشکلات و محدودیت‌های فیزیکی و قانونی متعددی دارند؛ بنابراین تلاش‌ها برای آفریدن نوعی پول دیجیتال از همان آغاز کسب و کارهای الکترونیک شکل گرفته بود.

ارز دیجیتال در سال ۲۰۰۹ با عرضه بیت‌کوین توسط شخص یا گروهی با نام مستعار ساتوشی ناکاموتو (Satoshi Nakamoto) معرفی شد و بعد از آن با حضور پر رنگ آلت کوین‌ها موج جدید در حوزه بسیار جوان پول‌های دیجیتال شکل گرفت که کلیه مفاهیم و قوانین دنیای مبادلات دیجیتال و در پی آن دنیای تجارت را تحت تأثیر خود قرار داده است. تاکنون که کمتر از یک دهه از شکل‌گیری عملی این ارز مجازی می گذرد، محافظه کار‌ترین دولت‌ها در برابر آن واکنش نشان داده اند و سعی می‌کنند که برای مواجهه مناسب با آن به مطالعه بپردازند.

لیست ارزهای دیجیتال و ارزش آنها : https://arzdigital.com/all-price/ به تاریخ 20 فروردین 1397  9 آوریل 2018 


نکات مهم در خرید و فروش ارزهای دیجیتال

برای اینکه وارد دنیای ارزهای دیجیتال شوید و بدرستی بتوانید از آن استفاده و از رشد ارزهای مختلف بهره مند شوید، توجه به چند نکته اهمیت بسیار بالایی دارد. این نکات به شرح زیر هستند:

۱- احتیاط : به جهت نوسانات شدید در بازار ارزهای دیجیتال به هنگام سرمایه گذاری می بایست نهایت دقت را مبذول نموده و هیچگاه نباید وجهی را برای سرمایه گذاری در آن وارد نمایید که موجب نوسانات بازار، ناخواسته موجب اختلال در زندگی و کسب و کار شما گردد.

۲- امنیت: در دنیای دیجیتال توجه به نکات امنیتی همواره از اهمیت بالایی برخوردار است و در خصوص ارز‌های دیجیتال این مهم یک ضرورت همیشگی است. چراکه عدم توجه به این نکات می‌تواند ضررهای جبران ناپذیری را در پی داشته باشد. 

http://www.urlvoid.com   توسط این سایت امنیت لینک های دریافتی و سایت هایی که از آنها استفاده می کنید را بررسی نمایید.

حتما یک آنتی ویروس خوب (ترجیحا اورجینال) از نوع Security روی سیستم خود نصب کنید. و از پسوردهای ساده استفاده نکنید. 

۳-اصل بازگشت ناپذیری: همه چیز در دنیای ارز‌های دیجیتال بازگشت ناپذیر است، پس باید قبل از هر اقدامی به نکات مختلف توجه داشت. برای جلوگیری از بروز اشتباهات و خسارات، آموزش امری ضروری در این حوزه نوین می‌باشد

در سایت ارز دیجیتال اطلاعات بسیار خوبی می توانید در مورد این ارزها بدست آورید. 

ارز دیجیتال دات کام (arzdigital.com) یک تارنمای جامع در زمینه تحلیل ، بررسی و اخبار بازار ارزهای دیجیتال می باشد که در آن اطلاعات جامعی در مورد آینده و شرایط گسترش این بازار رو به رشد ارائه می شود.

مردی که تمام زندگی خود را فروخته تا در بیت کوین سرمایه گذاری کند!

سرمایه گذاران همیشه می گویند: هرگز بیش از بضاعتت سرمایه گذاری نکن، اما برخلاف این موضوع دیدی تایووتو ۳۹ ساله تصمیمی عجیب گرفته است . او همه چیز خود و خانواده اش را فروخته است و تمام سرمایه زندگی خود را تبدیل به بیت کوین کرده است. در حال حاضر او در یک اردوگاه افراد بی خانمان با ثروت کوچکی از بیت کوین زندگی می کند و برای رسیدن به قله های ثروت لحظه شماری می کند.

تایووتو واقعا تمام زندگی خود را بر اعتقاد خود نسبت به بیت کوین سرمایه گذاری کرده است. او نه تنها خانه و اتومبیل بلکه همه چیزش را از جمله دوچرخه، موتورسیکلت و حتی لباس و کفشش را برای خرید بیت کوین فروخته است. تایووتو حتی اسباب بازی های کودکانش را فروخت است. او اکنون در یک اردوگاه در شهر ونلوی هلند، برای افزایش چشمگیر قیمت بیت کوین و ثروتمند شدن لحظه شماری می کند. او در این باره گفت: “مردم می گویند، تو دیوانه ای. اما ما یک خانواده ماجراجو هستیم و در لحظه زندگی می کنیم. اگر هیچ وقت ریسک نکنی، زندگی خسته کننده است. “

اولین راه کسب درآمد و افزایش بیت کویین ، استخراج آن است . برای این کار لازم است که شما دستگاه مخصوص استخراج بیت کویین را داشته باشید . اگر یک اینترنت پر سرعت هم داشته باشید ، می توانید با تنظیم آن بر روی یکی از استخرهای استخراج ، مقدار زیادی بیت کویین به دست آورید . راه دیگر ، خرید شماست و شما باید با توجه به وضعیت بازار و روند قیمت ها ، به موقع اقدام به خرید و فروش بیت کویین ها بکنید و از این راه سود چشمگیری به دست آورید .


+2
ارسال نظر

ارسال نظر

عکس خوانده نمی شود